Bilimsel İş Birliklerimiz

Ulusal - Bireysel

Burak PAK

Burak PAK

Yeniyüzyıl Üniversitesi - Biyomedikal Mühendisliği

  Yüksek Lisans Öğrencisi

  Emre İREN

  Emre İREN

  Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi - Fizik Bölümü

   Doktora öğrencisi

   Oğuzhan KAŞIKÇI

   Oğuzhan KAŞIKÇI

   İstanbul Teknik Üniversitesi - Fizik Mühendisliği Bölümü

    Doktora sonrası araştırmacı

    GÖKABAD Research platformunun bu üç değerli üyesi, hem bilimsel, hem fikirsel, hem de en gönülden katkıları ile geliştirdiğimiz sistemlere (Dedektörler, Emre İren. Biyomedikal cihazlar, Burak Pak) destek vermektedir. Kendilerine ASDM olarak müteşekkiriz.

    Deniz EKŞİ

    Deniz EKŞİ

    Yeniyüzyıl Üniversitesi - Optisyenlik Bölümü

     Dr. Öğr. Gör

     Nuri SOLAK

     Nuri SOLAK

     İstanbul Teknik Üniversitesi - Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü

      Dr. Öğr. Gör

      Doktora çalışmalarını yaptığı Max-Planck Stuttgart’tan beridir malzeme konusunda bizi bilgi ve deneyimleri ile aydınlatan, yorulmaz çalışkanlığı ile tüm öğrencilere örnek olan Nuri hocamıza ASDM’ye ve GÖKABAD Research’e verdiği maddi-manevi her türlü destek için teşekkür ederiz.

      Kazım Yavuz EKŞİ

      Kazım Yavuz EKŞİ

      İstanbul Teknik Üniversitesi - Fizik Mühendisliği Bölümü

       Prof. Dr.

       Türkiye’mizin en önemli Uzay Bilimleri uzmanlarından olan Yavuz hocamız, ülkemize yaptığı akademik ve bilimsel katkılarının yanı sıra geleceğimiz olan çocuklarımıza da gerek İTÜ SEM bünyesinde gerekse davet edildiği her eğitim kurumunda bizleri geliştirmeye devam etmektedir. Kendisi GÖKABAD Research’e hem gönülden destek vermektedir hem de her zaman hatta taa Gökova-Akyaka’ya gelip ilkokul öğrencilerine seminer verecek kadar elini taşın altına koyan bir hocamızdır. Kendisine ne kadar teşekkür etsek az olacak.

       Nezih HEKİM

       Nezih HEKİM

       Biruni Üniversitesi - Tıp Fakültesi

        Prof. Dr.

        İnsan ve doğa sevgisi ile dopdolu Nezih hocamız, Felsefe’den Tıbbi bilimlere, Biyokimya’dan Fizik’e derya deniz bilgisi ile hem ASDM’ye hem GÖKABAD Research’e maddi-manevi destek olan ve yolumuza ışık tutan Nezih hocamızın gölümüzdeki sevgisi ve zihnimizdeki aydınlığı yeri apayrı.

        Altuğ ÖZPİNECİ

        Altuğ ÖZPİNECİ

        Ortadoğu Teknik Üniversitesi - Fen Fakültesi

         Prof. Dr.

         Yüzündeki gülümseme ve gözlerinde pırıldayan zekası ile şüphesiz Trükiye’nin en önemli kuramsal Fizik uzmanlarından olan Altuğ hocamız, ASDM’nin başı ne zaman Fizik ile derde girse bizi sakin anlatımı ile aydınlatmaktadır. Altuğ hocamız da diğer hocalarımız gibi taa Gökova-Akyaka’ya gelerek GÖKABAD Research’ın kurulmasında, gelişmesinde ve geleceğinin oluşturulmasında en samimi desteği verenlerden biridir. Yalnızca GÖKABAD Research ve ASDM değil, kimin ne zaman başı Fizik ile derde girerse bizim gibi Altuğ hocamıza koşsun. Teşekkürler sevgili Altuğ hocamız.

         Nazlı Ece ORDUERİ

         Nazlı Ece ORDUERİ

         Biruni Üniversitesi - Tıp Fakültesi

          Doç. Dr.

          Nazlı Ece Güngör-Ordueri, zorlu tıbbi bilimler problemlerini kendine hedef alıp azmi-kararlılığı ve çalışkanlığı ile hali hazırda takdire şayan bir biliminsanı olmasının yanı sıra, içtenliği ve açık sözlülüğü ile ASDM olarak bizlere özellikle üreme hücre mekaniği hakkında verdiği bilgi ve fikirlerle geliştirme çabasında olduğumuz cihazlarda çoğu zaman fikir annesi bazen de eleştiri öğretmenidir. Nazlı Ece hocamıza hem ASDM’ye verdiği bilimsel destek hem de GÖKABAD Research’e verdiği katkılardan dolayı çok teşekkür ederiz.

          Ulusal - Kurumsal

          Geliştirdiğimiz cihazların laboratuvar deney sonuçlarını (İTÜ Onaylı) almamıza imkan veren yurdumuzdaki sayılı malzeme analizi laboratuvarlarından olan İTÜ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölüm‘üne katkıları için teşekkür ederiz.