Ar - Ge İş Birliklerimiz

Ulusal - Kurumsal

X-Ray Center

X-Ray Center

  Dünya’daki sınırlı sayıda X-Ray konveyör sistemi üreten X-Ray Center, dünya standartlarında kullanımda olan cihazlarının yanı sıra, geliştirdiği CleanBlue dezenfeksiyon sistemleri ile de Türkiye’de tek Sağlık Bakanlığı RUHSATLI UVC-Konveyör sistemi ile de COVİD-19 mücadelesinde önemli bir adım atmıştır. Kendilerine, başta Mike ve Kami beyler olarak tüm XRC ve ekibine çalışmalarımıza aile ortamı içinde verdikleri her türlü destek için teşekkür ederiz.

  Hexagon Studio

  Hexagon Studio

   Ar-Ge ile mühendisliği dünya standartlarında ve hatta üzerinde uygulayan Hexagon Studiyo, özellikle Maltepe Üniversitesi bünyesinde bilimsel altyapısını oluşturduğumu “Sağlık çalışanlarına yönelik UVC” dezenfeksiyon sistemi projesi kapsamında ASDM ile özellikle UVC-Ozon dedektörlerimiz ile sıkı bir işbirliği sağlayarak bize çok destek olmuştur. Başta Jan Nahum “hocamız”, Hexagon Studio Genel Müdürü Sabahattin Ara Bey, Doğan, Mert ve Andaş Beyler ile birlikte tüm tasarım, yazılım, mühendislik ekibi ve ustalarına içtenlikle teşekkür ederiz.

   Uluslararası - Bireysel

   Zeki GENÇ

   Zeki GENÇ

   Alman Türkleri Derneği Kurucusu

    2008-2014 yılna kadar yönetici – atölye müdürü olarak Burda yayın evinde kadrolu olarak görev yaptı. Kizilötesi dalgalarla konut isitma sistemi kurdu ve ASDM ile birlikte Güneş jeneratörü Ar-Ge çalışmalarına hem şahsen hem de finansal olarak destek sağlamaktadır. Zeki “abi” bilimsel çalışmalara yönelik laboratuvarlar kurulması için Sakarya’da bulunan ev ve arazisini hiç bir karşılık beklemeden GÖKABAD Research’ın hizmetine sunarak en büyük destekçimiz olmuştur. ASDM ve GÖKABAD Research olarak kendisine müteşekkir ve minnettarız.

    Ulusal - Bireysel

    Fatma Betül ÖZGEN

    Fatma Betül ÖZGEN

    Bilgisayar Mühendisliği 4.Sınıf Öğrencisi (Maltepe U.)
     Tolga TÜZÜN

     Tolga TÜZÜN

     Elektrik - Elektronik Mühendisliği 3.Sınıf Öğrencisi (Maltepe U.)
      Umut AYÇİÇEK

      Umut AYÇİÇEK

      Elektrik - Elektronik Mühendisliği 3.Sınıf Öğrencisi (Maltepe U.)
       Salim SÖNMEZYURT

       Salim SÖNMEZYURT

       Maliye (Balıkesir U.)

        Yüksek lisans öğrencisi

        Göktuğ OĞUZ

        Göktuğ OĞUZ

        Makina Mühendisliği 3.Sınıf Öğrencisi (İTÜ)
         Furkan Paşa DİRİARIN

         Furkan Paşa DİRİARIN

         Moleküler Biyoloji ve Genetik (Biruni U.)
          Serhat APAYDIN

          Serhat APAYDIN

          Bilgisayar Mühendisliği 3.Sınıf Öğrencisi (Maltepe U.)